Допомога армії

Україна

Українська армія зараз переживає нелегкий час в боротьбі проти окупантів. Найкраще, що ми можемо зробити – допомогти своїй армії та підтримати наших військових, які захищають території України. 

Тому спортивний клуб "Прометей" обрав своїм пріоритетним напрямком допомогу Збройним Силам України і пострійно цим займається. Клуб  
передав нашим військовим новітній дрон-розвідник H10 Poseidon II вартість якого сягає понад 350 тисяч євро. До збору долучились майже 400 осіб від спортсменів до вболівальників. 

Допомога армії

Poseidon II може працювати без супутникового зв'язку, майже нечутний і непомітний  для радарів та тепловізорів, має відмінні показники льотного часу, облаштований 40-кратним зумом, що дає якісне зображення місцевості.  Дальність до 150 км. Висота – до 4000 м. Крейсерська швидкість 75 км/год”.

Також гравці та тренери спортивного клубу «Прометей» передали військовим шість сучасних квадрокоптерів. За допомогою такої техніки можна спостерігати, виявляти противника, а також коригувати вогонь артилерії. Дрони оснащені якісними камерами, мають високу дальність польоту та добре керуються. В деякі з моделей вбудовані тепловізори. Використовувати їх можна навіть вночі.

Наші спортсмени зазначили, що об’єднали зусилля волейбольного та баскетбольного клубів, аби придбати техніку і допомогти нашим військовим в боротьбі за перемогу України.

Допомога армії

Дякуємо військовій адміністрації Дніпропетровщини за сприяння у організації передачі техніки, коптери від «Прометея» передали одному з підрозділів територіальної оборони Дніпропетровщини.

До спортивного клубу також було звернення одного з підрозділів ЗСУ. Була гостра потреба в БПЛА для виконання завдань. Для цього підрозділу ми вже купували комплекс "Посейдон", але через деякий час два "крила" з трьох вийшли з ладу. Війна є війна...

Задача була відновити повноцінну роботу комплексу. Це все зайняло багато часу. Черга у виробника, зміна законодавства України при перетині кордону гуманітарної допомоги і таке інше. Два борти вже відновити свою роботу. Один змогли відремонтувати в сервісному центрі виробника, другий — купили. На той момент підрозділу також необхідні були БПЛА "Лелека"— 2 літака та FPV — 300 шт.

"Лелеки" замовили, сплатили та чекали. FPV збирали під ТТХ підрозділу, переробляли, чекали запчастини та в результаті отримали замовлення з виробництва, першу партію 52 шт. “Прометей” все по актах передав на баланс військової частини.

Україна

УкраїнаНа окремі слова подяки за щоденну допомогу нашим військовим заслуговують вболівальники "Прометея", серед яких є і військовий волонтер Марина Саранча. Ще у 2014 році, коли рф анексувала Крим та вторглася на Донбас, було організовано її волонтерський рух. Бажання та постiйна готовнiсть Марини допомогти армії були відзначені медалями "За гiднiсть та патріотизм". В 2017 році нагальність в такій діяльності відпала, а необхідність з'явилася 24.02.2022 з початком повномасштабного вторгнення окупантів до України. З перших днів війни проти росіян  волонтерська діяльність Марини Саранчі надає постійну та всебічну допомогу нашій армії.  Автомобілі (для військових та евакуаційних потреб), тепловізори, мавіки, рації, генератори, маскувальнi сітки, медикаменти, продукти харчування, військовий одяг, а також величезна кількість його елементів і багато з того, що необхідно вiйськовим щодня - було зібрано і передано нашим захисникам та захисницям для перемоги над загарбниками. Це все стало можливим завдяки фінансовій допомозі людей, які перераховують свої кошти до волонтерської скарбнички.

Ви теж можете долучитись, перерахувавши кошти на наступні реквізити:
волонтерська карта в ПриватБанку: 5168 7427 2492 5114
Pay Pal: sarancha0851@gmail.com

Наша перемога в нашій єдності! 

Дякуємо нашим воїнам за те, що можемо грати та прославляти Україну світом, як незламну країну!