Суперліга Будінвест чоловіки
    ВК "Прометей"
    Результат матчу
    3-1
    ВК "Житичі-Полісся"
    ВК "Прометей"
    Дніпро
    ВК "Житичі-Полісся"
    м. Житомир
    Арена "ПВЛУ"
    Суперліга Будінвест чоловіки
    ВК "Прометей"
    19:00
    ВСК "Юридична академія"
    ВК "Прометей"
    Дніпро
    ВСК "Юридична академія"
    м. Харків
    Арена "ПВЛУ"
    Суперліга Будінвест чоловіки
    "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"
    12:00
    ВК "Прометей"
    "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"
    Решетилівка
    ВК "Прометей"
    Дніпро
    Арена "ПВЛУ"
    До наступної гри залишилось:
    Днів
    :
    Часів
    :
    Хвилин
    :
    Секунд
    • Ліга чемпіонів ЄКВ
      СК «Прометей»
      Результат матчу
      1-3
      Vero Volley MONZA
      СК "Прометей"
      м. Кам'янське
      Vero Volley MONZA
      Італія
      Klimeška
    • Суперліга Будінвест чоловіки
      ВК "Прометей"
      Результат матчу
      3-1
      ВК "Житичі-Полісся"
      ВК "Прометей"
      Дніпро
      ВК "Житичі-Полісся"
      м. Житомир
      Арена "ПВЛУ"
    • Суперліга Будінвест чоловіки
      ВК "Прометей"
      19:00
      ВСК "Юридична академія"
      ВК "Прометей"
      Дніпро
      ВСК "Юридична академія"
      м. Харків
      Арена "ПВЛУ"
    • Суперліга Будінвест чоловіки
      "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"
      12:00
      ВК "Прометей"
      "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка"
      Решетилівка
      ВК "Прометей"
      Дніпро
      Арена "ПВЛУ"
    • Ліга чемпіонів ЄКВ
      CS Volei Alba BLAJр
      19:00
      СК
      CS Volei Alba BLAJ
      Румунія
      СК "Прометей"
      Кам'янське
      Sala Sporturilor TIRGU MURES
    • Суперліга Dmart жінки
      "Добродій-Медуніверситет-ШВСМ"
      СК
      "Добродій-Медуніверситет-ШВСМ"
      м. Вінниця
      СК "Прометей"
      Кам'янське
      Арена "ПВЛУ"
    • Середньоєвропейська ліга (MEVZA)
      СК «Прометей»
      OK Calcit Kamnik (SLO)
      СК "Прометей"
      м. Кам'янське
      OK Calcit Kamnik (SLO)
      Словенія
      Športska dvorana Bojan Stranic {ZAGREB}

      ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

      Турнірна таблиця СУПЕРЛІГА-ДМАРТ
      Суперліга-Дмарт 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки +/- %
      1 "Добродій-Медуніверситет-ШВСМ" м. Вінниця 14 13 1 36 -912 92,9
      2 "Аланта" м. Дніпро 14 12 2 35 -899 85,7
      3 СК "Прометей" м. Кам'янське 14 11 3 35 -915 78,6
      4 Збірна України U-17 13 4 9 15 -91 30,8
      5 СК "Балта" м. Балта 14 5 9 14 -174 35,7
      6 "Галичанка-ЗУНУ" м. Тернопіль 14 3 11 8 -244 21,4
      7 Збірна України U-15 13 0 13 1 -266 0,0
      Турнірна таблиця СУПЕРЛІГА-БУДIНВЕСТ
      СУПЕРЛІГА-БУДIНВЕСТ 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки +/- %
      1 ВК "Прометей" Дніпро 16 14 2 42 -964 87,5
      2 "Епіцентр-Подоляни" Городок 16 15 1 45 0 93,8
      3 ВК "МХП-Вінниця" Тростянець 16 9 7 25 0 56,3
      4 ВСК "Юридична академія" Харків 16 8 8 24 0 50,0
      5 ВК "Житичі-Полісся" Житомир 16 8 8 24 0 50,0
      6 "Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка" Решетилівка 16 4 12 12 0 25,0
      7 "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо" Тернопіль 16 3 13 10 0 18,8
      8 "Барком-Збірна України U-18" Львів 16 3 13 10 0 18,8
      Турнірна таблиця MEVZA
      MEVZA 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки О/ОС +/- %
      1 Békéscsabai Röplabda (HUN) Угорщина 4 4 0 12 79 100,0
      2 HAOK Младост Загреб (CRO) Хорватія 4 3 1 9 41 75,0
      3 СК Прометей (UA),Dnipro Україна 4 3 1 8 48 75,0
      4 Nova KBM Branik Maribor (SLO) Словенія 5 2 3 7 -16 40,0
      5 OK Calcit Kamnik (SLO) Словенія 2 1 1 4 25 50,0
      6 ASKÖ Steelvolleys LINZ-STEG (AUT) Австрія 4 1 3 2 -51 25,0
      7 OK Марина Каштела (CRO) Хорватія 5 0 5 0 -126 0,0
      Турнірна таблиця ЛIГА ЧЕМПIОНIВ ЄКВ
      ЛIГА ЧЕМПIОНIВ ЄКВ 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки О/ОС +/- %
      1 Vero Volley MONZA Італія 4 3 1 10 0 75,0
      2 Volero LE CANNET Франція 4 3 1 8 0 75,0
      3 CS Volei Alba BLAJ Румунія 4 1 3 4 0 25,0
      4 SC "Prometey" UA, Dnipro Україна 4 1 3 2 0 25,0
      Турнірна таблиця UNIQA EXTRALIGA ŽENY
      UNIQA EXTRALIGA ŽENY 2022-2023
      Клуб Місто І Пер Пор Очки О/ОС +/- %
      1 SC Prometey UA. Dnipro Kutná Hora 20 17 3 50 0 85,0
      2 VK Prostějov Prostějov 19 15 4 42 0 78,9
      3 VK Dukla Liberec Liberec 19 12 7 40 0 63,2
      4 VK Královo Pole Brno 20 13 7 35 0 65,0
      5 VK UP Olomouc Olomouc 19 11 8 31 0 57,9
      6 VK Šelmy Brno Brno 20 10 10 31 0 50,0
      7 TJ Ostrava Ostrava 19 9 10 28 0 47,4
      8 PVK Olymp Praha Praha 19 8 11 25 0 42,1
      9 TJ Sokol Frýdek - Místek Frýdek-Místek 19 8 11 22 0 42,1
      10 Volejbal Přerov Přerov 19 3 16 11 0 15,8
      11 TJ Sokol Šternberk Šternberk 19 0 19 3 0 0,0

      КОМАНДА

      СК "ПРОМЕТЕЙ" (Кам`яньске)
      Романович Андрій
      Головний тренер
      Мірчев Володимир
      Перший помічник головного тренера
      Олексій
      2-ий Помічник тренера
      Рудик
      Пасуючий
      Котар Уляна
      Центральний блокуючий
      Старостенко Крістіна
      Центральний блокуючий
      Капланська Дарія
      Догравальник
      Марта
      Догравальник
      Стравінскайте Дануте
      Центральний блокуючий
      Мірчева Марина
      Догравальник
      Капланська Марія
      Догравальник
      Катерина
      Центральний блокуючий
      Дзюба Поліна
      Діагональний
      Ігнатченко Юрій
      Масажист команди
      Кривко Олег
      Масажист команди
      ВК "Прометей"
      Левченко Андрій
      Головний тренер
      Тартаковський Ігор
      Перший помічник головного тренера
      Рябов Сергій
      Пасуючий
      Шаповал Дмитро
      Діагональний
      Олексюк Тарас
      Діагональний
      Янчук Дмитро
      Догравальник
      Томілін Олександр
      Догравальник
      Кривобок Іван
      Догравальник
      Штерик Едуард
      Центральний блокуючий
      Клепко Георгій
      Центральний блокуючий
      Гладенко Олександр
      Центральний блокуючий
      Шоркін Дмитро
      Догравальник
      Велецький Денис
      Центральний блокуючий
      Огарков Олексій
      2-ий Помічник тренера
      Мазур Ярослав
      Генеральний менеджер
      Кукса Юрій
      Масажист команди
      СК "Прометей" (Кутна Гора, Чехія)
      Іван Петков
      Головний тренер
      Денис Зуй
      Перший помічник головного тренера
      Данило Мелюшкин
      Статистик
      Леандро Лардоне
      Фітнес-тренер
      Димитар Клісаров
      Масажист команди
      Анна Артишук
      Діагональний
      Кіма Жаркова
      Діагональний
      Євгенія Хобер
      Догравальник
      Олександра Міленко
      Догравальник
      Вікі Савар
      Догравальник
      Мірта Грбач
      Центральний блокуючий
      Анастасія Маєвська
      Центральний блокуючий
      Вікторія Даньчак
      Центральний блокуючий
      Світлана Дорсман
      Центральний блокуючий