![Маргарита Гейко](/sites/default/files/styles/hravets/public/2024-03/8%20%D0%93%D0%B5%D0%B8%CC%86%D0%BA%D0%BE%20%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0.jpg?itok=IIZzhv93)
Класичним волейболом почала займатися у ДЮСШОР м. Дніпро. Через рік перейшла до відділення пляжного волейболу в середній школі №16. У липні 2020-го пройшла відбір до Академії СК “Прометей”. У сезоні 2022/23 грала за збірну України U-17 в Суперлізі-Дмарт. З сезону 2023/24 є гравчинею основної команди СК “Прометей”.
Командні нагороди: переможниця VIII-го Традиційного Всеукраїнського турніру з волейболу серед дівчат (Нікополь, 2019 р.); бронзова призерка І-го турі відкритого чемпіонату Запоріжжя з пляжного волейболу (2019 р.); переможниця Вищої ліги чемпіонату України (2021/22); чемпіонка Золотої Євроліги (2023).
Індивідуальні нагороди: краща блокуюча VIII-го Традиційного Всеукраїнського турніру з волейболу серед дівчат (Нікополь, 2019 р.).