Головний тренер про команду

ІВАН ПЕТКОВ

Іване, ви віддали 15 років клубу «Маріца», завоювали багато трофеїв і стали найуспішнішим тренером Болгарії. Приїзд в «Прометей» - це бажання довести всьому світові, що ви кращий, чи це суто комерційний інтерес?

- Ні, це не комерційний інтерес. Люди, які мене знають, підтвердять, що гроші - останнє, що мене цікавить. Категорично стверджую: я тут заради волейболу. «Прометей» - дуже амбітний проект, в нього вкладають душу. Я дуже сподіваюся реалізувати ці амбіції.

- Для початку мені потрібно познайомитися з командою, а також дізнатися у своїх колег по тренерському штабу, як вони до цього працювали з волейболістками і що думають про гру кожної з них. Звичайно, буду щось змінювати. Адже це нормально, коли у кожного тренера своє бачення роботи. Але кардинальних змін найближчим часом не буде: у нас просто немає на них часу. Поступово я переведу тренувальний процес за власним баченням - він буде заснований на використанні сильних сторін наших волейболісток і, звичайно, використаю досвід та напрацювання своїх помічників.