Луніна та Лазаренко вийшли у фінал турніру в Мадриді

Diana Lunina

Команда пляжного волейболу СК “Прометей” Діана Луніна та Тетяна Лазаренко побореться за золоті нагороди Beach Pro Tour-Madrid Futures 2023.

На шляху до фіналу українські пляжниці без проблем подолали груповий раунд змагань, обігравши з “сухим” рахунком команди Іспанії та Швейцарії.

Lunina\Lazarenko (UKR) - Florian/Fernández da Silva (ESP) - 2-0 (21:11, 21:11)

Lunina\Lazarenko (UKR) - Bossart/Zobrist (SUI) - 2-0 (21:11, 24:22)

У чвертьфіналі у суперниці нашій команді дісталися волейболістки з Литви, але й вони не стали на заваді.

Lunina\Lazarenko (UKR) - Dumbauskaite/Krizanauskaite (LTU) - 2-0 (21:18, 21:15)

В 1\2 фіналу Діані та Тетяна довелося знову зіграти проти представниць Швейцарії Bossart/Zobrist. Але цього разу опонентки чинили неабиякий опір і відчайдушно хапалися за шанс стати фіналістками. Луніна та Лазаренко програли стартовий сет, але потім зібралися та доклали максимум зусиль аби переломити хід поєдинку та, зрештою, виграти його.

Lunina\Lazarenko (UKR) - Bossart/Zobrist (SUI) - 2-1 (16:21, 21:15, 15:11)

Завтра, 21 травня, о 13:50 за київським часом Луніна та Лазаренко у фіналі турніру Beach Pro Tour-Madrid Futures 2023 зустрінуться з господарками змагань - іспанським дуетом Ліліана\Паула.