“Прометей” здолав “Епіцентр” на тай-брейку та зрівняв рахунок у фінальній серії

prometey

13 квітня на арені “ПВЛУ” вдруге у фінальній серії матчів зійшлися ВК “Прометей” та “Епіцентр-Подоляни”. Нагадаємо, що перший поєдинок дніпряни програли (1-3).

Тож, зі стартових хвилин матчу “червоно-білі” всіма силами намагалися взяти реванш. Неозброєним оком було помітно, що Андрій Левченко провів зі своїм колективом плідну роботу над помилками. Дніпряни реалізували 64% атак, в той час як “Епіцентр” результативно завершив лише 36%. В результаті, 25:17 і стартову партію у свій актив записав “Прометей”.

Наступні два сети розпочиналися з рівної боротьбі на майданчику, але ближче до середини “Епіцентру” вдавалося то за рахунок подачі, то завдяки блоку обігнати дніпрян – 20:25 та 22:25.

На перших хвилинах вже четвертої партії “Прометей” намагався вчепитися за останній шанс продовжити матч (3:0). Але наш суперник має великий досвід і зміг швидко наздогнати (5:5). Далі знову почалися “гойдалки”, у яких команди то лідирували по черзі, то зрівнювали рахунок (13:13 – 21:21). У потрібний момент капітан “Прометея” Віталій Щитков віддав ідеальні передачі Дмитру Шаповалу та Дмитру Янчуку, які змогли ефективно їх завершити та вирвати сет – 25:22. Тим самим, зрівнявши рахунок за сетами 2-2.

На старті п’ятого сету подоляни оформили перевагу (3:0), але швидко впустили її (4:4). Подача капітана “Прометея” Віталія Щиткова вивела нас вперед (10:7) і його колегам залишалося лише втримати +3. Що, вони, в результаті і зробили – 15:12. Завдяки цій перемозі (3-2) “Прометей” зрівняв рахунок у фінальній серії.

Приз MVP сьогодні отримав діагональний ВК “Прометей” Дмитро Шаповал (20 очок).

Стартовий склад ВК “Прометей”: Щитков (набрав 1 очко), Шаповал (20 очок), Кривобок (10 очок), Велецький (6 очок), Гладенко (13 очок), Єрещенко (11 очок), Бойко (л), Патратій (л). На заміну виходили: Янчук (9 очок), Рябов (0 очок), Олексюк (1 очко).

Головний тренер: Андрій Левченко.

Стартовий склад ВК “Епіцентр-Подоляни”: Кісілюк (набрав 20 очок), Пенчев (9 очок), Діденко (2 очки), Остапенко (0 очок), Рейч (21 очко), Дрозд (8 очок), Брова (л), Фомін (л). На заміну виходили: Рогожин (4 очки), Сидоренко (0 очок).

Головний тренер: Маріуш Сордиль.

Тепер рахунок у фінальній серії чоловічої Суперліги-Будінвест зрівняно 1-1. Нагадаємо, що за регламентом турніру матчі за нагороди проводять до трьох перемог однієї з команд. Точна дата та час третього матчу стануть відомі трохи пізніше.