СК “Прометей” подвоїв перевагу у фінальній серії Суперліги-Дмарт з “Алантою”

чемпіонат України

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

Фінал. Друга гра. 5 квітня

“Аланта” — СК “Прометей” 0-3 (24:26, 19:25, 12:25)

Стартовий склад “Аланти”: Проценко (8), Камінська (8), Федик (10), Лозінська (7), Пугач (6), Парфьонова (1), Бойко (л). На заміну виходили: Луценко, Дзендзеловська (2).

Стартовий склад СК “Прометей”: Хобер (7), Маєвська (6), Дорсман (к) (14), Дрпа (14), Шаргородська (4), Міленкович (13), Нємцева (л), Васильєва (л). 

“Прометей” домінував над “Алантою” і в другому фінальному матчі, проте цього разу теж не обійшлося без інтриги. Зрештою наші спортсменки з високо піднятою головою подолали всі перешкоди та здобули заслужену перемогу, яка стала для них уже другою у вирішальній серії чемпіонату України.

Станіслава Парфьонова зі старту досить добре для своєї команди вводила м'яч у гру, заробивши при цьому ейс. Скоро її партнерки організованим блоком зміцнили успіх “Аланти” (5:1). Зусиллями Світлани Дорсман “червоно-білі” не лише відновили паритет, а й вибилися в лідерки (6:7). 

Підопічні Гарія Єгіазарова не хотіли далеко відпускати суперниць, і їм це вдавалося сповна (19:20). Подібна гра нога в ногу додавала матчу неймовірної інтриги. Згодом планер Марти Федик спровокував Івана Петкова на тайм-аут, бо на табло вже була рівність (20:20).

Дана пауза не позбавила “Аланту” прагнення виграти партію. Зрештою вона трансформувала його в сетбол (24:23). Однак волейболістки “Прометея” зібралися й узяли наступні три розіграші, позбавивши візаві надій “розмочити” рахунок у дебютному сеті — 24:26. 

У наступному відрізку домінація чинних чемпіонок країни була більш відчутною (4:9). Колектив Єгіазарова помітно підсів психологічно. Почали виникати помилки, яких ми не бачили до цього. Варто відзначити й позитивні моменти, коли, наприклад, “Аланта” спіймала конкуренток на розконцентрації та здійснила спурт (5:0). Втім, його виявилося замало, щоб повернути інтригу, настільки великим був відрив — 19:25.

"Промете" потужно розпочав третій сет (0:4). Такий стартовий гандикап не міг не додати впевненості підопічним Петкова, які до завершення даного відрізка лише розвинули цей успіх — 12:25.