СК “Прометей” вкотре переміг “Аланту” та захистив титул чемпіона України!

Прометей

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

Фінал. Третя гра. 6 квітня

СК “Прометей” — “Аланта” 3-0 (25:12, 25:15, 25:11)

Стартовий склад СК “Прометей”: Бюкмен (6), Мелюшкина (7), Дорсман (к) (10), Дрпа (15), Шаргородська, Міленкович (12), Нємцева (л), Васильєва (л). На заміну виходили: Даньчак (5), Олійник.

Стартовий склад “Аланти”: Проценко (8), Дзендзеловська (3), Федик (4), Лозінська (8), Пугач (5), Парфьонова, Луценко (л), Бойко (л). На заміну виходили: Луценко.

Наші волейболістки найкращі! Сьогодні вони втретє обіграли “Аланту” у фінальній серії Суперліги-Дмарт та захистили титул чемпіонок України. Варто відзначити, що в цьому сезоні на внутрішній арені “Прометей” не віддав своїм опоненткам жодної партії. Досягнення, яке неможливо перевершити, а лише — повторити!

Представниці “Прометея” видали потужний початок, ніби натякаючи на те, що сьогодні вони прагнуть поставити крапку в боротьбі за головний трофей першості (6:1). Бояна Міленкович і компанія раз за разом штурмували захист “Аланти”, який у ті хвилини частенько давав збій (11:3). Скоро Світлана Дорсман подачею на виліт збільшила перевагу свого колективу до дев'яти балів. Звісно, відіграти подібний гандикап проти такого суперника було практично неможливо — 25:12.

Початок наступної партії за розвитком подій нагадував попередній сет: “червоно-білі” відразу ж захопили ініціативу, яку трансформували у впевнене лідерство (5:1). Однак підопічні Гарія Єгіазарова дещо налаштували приціл. Зокрема почали проходити атаки першим темпом, через що інтрига відродилася (13:11). Втім, констатуємо, що ненадовго — 25:15.

На подачі Діани Мелюшкиної, яка в той момент відзначилася не одним ейсом, “Прометей” організував черговий спурт (5:1). Волейболістки “Аланти” вже не мали ні фізичних, ні психологічних сил змагатися з чинними чемпіонками країни. Тому в третій партії, як і в двох попередніх, вкотре обійшлося без інтриги — 25:11.