СК “Прометей” втретє у своїй історії здобув Кубок України

Прометей

Кубок України 2023/24 (жінки)

Фінал. 13 березня

СК “Прометей” — “Аланта” 3-0 (25:16, 25:9, 25:19)

Стартовий склад СК “Прометей”: Бюкмен (15), Дрпа (13), Маєвська (7), Дорсман (к) (10), Шаргородська (4), Міленкович (10), Нємцева (л), Васильєва (л).

Стартовий склад “Аланти”: Проценко (3), Грицик (5), Федик (2), Лучко (5), Пугач (8), Парфьонова (1), Луценко (л), Бойко (л). На заміну виходили: Дзендзеловська (6), Лозінська (1), Камінська (6).

СК “Прометей” впевнено тріумфував над “Алантою” та здобув свій третій в історії Кубок України. Вітаємо команду з черговим трофеєм! 

Наші волейболістки вже з перших хвилини протистояння захопили ініціативу, яку змогли трансформувати у впевнене лідерство (3:0). Попри те, що підопічні Гарія Єгіазарова вчора віддали чимало сил у зустрічі з “Буковинкою”, вони однаково боролися за кожен бал. Але зупинити атакувальний потенціал “Прометея” було неможливо — 25:16. 

У наступному сеті підопічні Івана Петкова не дозволили своїм візаві навіть досягнути позначки в 10 очок. У гравчинь “Аланти” взагалі нічого не виходило як в атаці, так і захисті. Звідси й такий результат — 25:9.

Після 10-хвилинки колектив Єгіазарова почав нав'язувати чемпіонкам країни гідну боротьбу. Блок останніх давав збій у ті хвилини, чим вправно користувалися опонентки та певний час вели в рахунку (7:9). Втім, так було недовго: “червоно-білі” повернули собі ініціативу та скоро довели партію, а з нею і матч до загального тріумфу — 25:19.