За крок до фіналу: “Прометей” переміг “Балту” в першому півфінальному матчі Суперліги-Дмарт

Прометей

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

Півфінал. Перша гра. 22 березня

СК “Прометей” — СК “Балта” 3-0 (25:19, 25:11, 25:4)

Стартовий склад СК “Прометей”: Бюкмен (8), Дрпа (15), Маєвська (2), Дорсман (к) (17), Шаргородська (4), Міленкович (7), Нємцева (л), Васильєва (л). На заміну виходили: Гейко (7), Олійник (1).

Стартовий склад СК “Балта”: Волченко (к) (2), Ратій (3), Склярова (3), Ногіна, Стрельбицька (11), Малишева (1), Карасьова (л). На заміну виходили: Дрьомова (6), Горбаченко, Лиса, Калашник. 

СК “Прометей” із впевненої перемоги відкрив півфінальну серію чемпіонату України проти “Балти”. Тож “червоно-білим” лишився всього крок до фіналу змагань.

Відмінні блок та захист дозволили нашим волейболісткам упевнено повести в рахунку на початку протистояння (5:0). Андрій Романович відреагував тайм-аутом. Однак після 30-секундної перерви технічний накат Марти Дрпи та ейс Анастасії Маєвської продовжили успішну серію своєї команди. 

Далі “Балті” вдалося стабілізувати ситуацію на майданчику та повернути інтригу, скоротивши відставання всього до двох пунктів (12:10). Можливо далася взнаки стартова тотальна перевага “Прометея”, яка зіграла з ним злий жарт. Але це не завадило колективу Петкова довести партію до власної звитяги — 25:19.

У наступному сеті лідерство чинних чемпіонок України вже було більш відчутним. Адже вони повністю домінували в усіх ігрових елементах. Саме тому болгарський фахівець використав ротацію, надавши шанс проявити себе Маргариті Гейко. Саме догравальниця поставила крапку в даному відрізку — 25:11.

Третя партія також обійшлася без несподіванок і стала заключною в матчі. Зокрема Марта Дрпа, яка вела за собою колектив, піймала кураж і забивала мячі на будь-який смак. Крім того, нікуди не подівся і залізобетонний блок “червоно-білих”. Звідси й такий розгром — 25:4.