“Прометей” обіграв турецький клуб “Аланія” у товариському матчі

prometey

Товариський матч

26 вересня (вівторок)

ВК “Прометей” – “Аланія” (Туреччина) – 3:1 (22:25, 30:28, 25:21, 25:21)

Стартовий склад ВК “Прометей”: Щитков (набрав 9 очок), Станкович (11), Янчук (16), Велецький (10), Гладенко (9), Шаповал (20), Брова (л). На заміну виходили: Дрия (0).

Головний тренер: Андрій Левченко.

Стартовий сет матчу пройшов за сценарієм турецького колективу: вони допускали менше помилок (13:16 – 14:19), а дніпряни весь час були у ролі наздоганяючих. Зрештою, перша партія завершилася на користь господарів – 22:25.

А далі на майданчику панувала абсолютно рівна боротьба: команди по черзі виривалися вперед (4:2 – 14:16), а у кінцівці тримався рівний рахунок (23:23). Колективи перейшли межу в 25 очок, і в потрібний момент ейс Олександра Гладенка приніс перемогу “Прометею” у другій партії – 29:27.

Успіх у попередньому відрізку гри надав дніпрянам сил та натхнення і вони швидко організували собі комфортну перевагу (6:1 – 11:4). Втримати її не склало труднощів – 25:21.

Далі волейболісти місцевої команди спробували вирватися вперед (7:9), але навіть не дивлячись на статус матчу, а він, як ми пам’ятаємо, був товариським, підопічні Андрія Левченка продовжували боротися за перемогу. Їх старання завершилися успіхом. Українці здобули три поспіль очки і стали лідерами (10:9). Далі рахунок зростав на користь “Прометея” завдяки вдалим атакам, ейсам та чудовій грі на блоці (16:12 – 18:14). В результаті, дніпряни здобули перемогу у сеті – 25:21 та у матчі 3-1.

Загалом, наша команда була кращою на блоці (11 проти 3) та на подачі (10 ейсів проти 6).

Найрезультативнішим гравцем сьогоднішньої зустрічі у складі “Прометея” був діагональний команди Дмитро Шаповал. Він набрав 20 очок.

Завтра, 27 вересня о 14:30 “Прометей” знову зустрінеться із командою “Джизре”. Нагадаємо, що переможцями першої зустрічі між цими командами стали турецькі волейболісти.