післяматчева пресконференція

“Прометей” — “Балта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича і Катерини Черкашиної

У матчі 7-го туру Суперліги-Дмарт “Прометей” переміг “Балту” з рахунком 3-0. Уже третя поспіль очна зустріч цих колективів у чемпіонаті України поточного сезону завершується на користь “червоно-білих” з подібним рахунком. 

Гру прокоментували представники команди-переможниці: головний тренер Андрій Романович та центральна блокуюча Катерина Черкашина.  

СК “Прометей” — “Аланта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича та Анастасії Горбаченко

СК “Прометей” поступився “Аланті” в досить емоційному п'ятисетовому протистоянні та, на жаль, зупинився за крок до фіналу Кубку Ліги 2022. Своїми враженнями від матчу поділилися представники “червоно-білих”: головний тренер Андрій Романович та пасуюча Анастасія Горбаченко. 

“ДоброДій” — СК “Прометей”: гру прокоментували Андрій Романович та Уляна Котар

У центральному матчі 6-го туру Суперліги-Дмарт “ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ” на тай-брейку переміг СК “Прометей”. Про власні враження від протистояння та причини поразки розповіли представники “червоно-білих”: головний тренер Андрій Романович та капітан Уляна Котар.  

Післяматчева пресконференція: Сергій Рябов та Андрій Левченко

“Прометей” вдруге у цьому сезоні поступився “Епіцентру-Подоляни” та втратив одноосібне лідерство у Суперлізі-Будінвест.

Підопічні Андрія Левченка тепер посідають другу сходинку турнірної таблиці чемпіонату України (12 перемог та 36 очок).

Матч ВК “Прометей” - “Епіцентру-Подоляни”  коментують пасуючий команди ВК «Прометей» Сергій Рябов та головний тренер Андрій Левченко.

Післяматчева пресконференція: Андрій Левченко та Георгій Клепко

Матч між лідером Суперліги-Будінвест та новачком турніру прогнозовано завершився "сухою" перемогою "Прометея". 

Гру ВК "Прометей" - "Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо" коментують центральний блокуючий ВК «Прометей» Георгій Клепко та головний тренер Андрій Левченко.

Післяматчева пресконференція: Олександр Бойко та Андрій Левченко

Дніпровський клуб зазнав першої поразки у Суперлізі-Будінвест. Команда Андрій Левченка у трьох сетах поступилася чинному чемпіону країни.

Матч ВК «Прометей» - «Епіцентр-Подоляни» коментують ліберо команди ВК «Прометей» Олександр Бойко та головний тренер Андрій Левченко.

“Прометей” — “Аланта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича та Катерини Васильєвої

СК “Прометей” завдав “Аланті” першої поразки в поточному сезоні. Своїми враженнями від перемоги поділилися представники “червоно-білих”: головний тренер Андрій Романович та ліберо Катерина Васильєва. 

Збірна України U-17 – СК “Прометей”: коментарі Андрія Романовича та Анастасії Горбаченко

СК “Прометей” у матчі 5-го туру Суперліги-Дмарт переміг представниць синьо-жовтих U-17. Своїми враженнями після гри поділилися головний тренер Андрій Романович та пасуюча Анастасія Горбаченко. 
 

“Галичанка-ЗУНУ” — “Прометей”: післяматчеві коментарі Романовича та Федик

СК “Прометей” вдруге в цьому сезоні обіграв тернопільську “Галичанку-ЗУНУ” в рамках вітчизняної Суперліги-Дмарт. Своїми враженнями від тріумфу діляться головний тренер Андрій Романович та догравальниця Марта Федик.

СК “Прометей” — СК “Балта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича та Марії Капланської

СК “Прометей” вдруге переміг СК “Балта” в поточному сезоні чемпіонату України. Гру прокоментували головний тренер Андрій Романович та догравальниця Марія Капланська.

Підписка на післяматчева пресконференція