СК “Прометей” вдруге перемагає “Аланту” в новому сезоні

Прометей

Суперлiга-Дмарт 2023/24 (жінки)

2-й тур. Перша гра. 3 листопада

СК “Прометей” — “Аланта” 3-0 (25:22, 25:20, 25:15) 

“Червоно-білі” здобувають четверту поспіль перемогу в новому сезоні, враховуючи Суперкубок, та другу саме над волейболістками “Аланти”. Сьогодні наші спортсменки в рамках Суперліги-Дмарт 2023/24 поклали до своєї скарбнички чергові три очки.  

Аби на рівних боротися з чемпіонками країни, іншим дніпрянкам треба було мінімізувати власні помилки. Це не завжди вдавалося, проте і їхні суперниці в ті хвилини не виглядали ідеально. Тому команди тривалий час йшли рівно. Натомість після серії успішних блоків “Аланта” вийшла вперед (8:10). 

Згодом атака першим темпом Діани Мелюшкиної та ейс Дар'ї Шаргородської, яка, до слова стала MVP поєдинку, повернули лідерство “Прометею” (16:15). Далі почалися “гойдалки”. Вони ж змусили Івана Петкова за короткий проміжок часу взяти два тайм-аути (23:22). Після другого — Марія Проценко подала в сітку, що подарувало нам сетбол. Його “червоно-білим” вдалося реалізувати вже в наступному епізоді — 25:22.  

Підопічні Гарія Єгіазарова не давали розслабитися нашим гравчиням і в другій партії (4:4, 7:7). У певний момент щільна подача Світлани Дорсман вибила представниць “Аланти” з прийому, що досить дорого їм коштувало (11:7). “Прометей” переконливо втримав цю перевагу — 25:20.

У третьому сеті тренерський штаб бронзових призерок України провів значну ротацію складу. На майданчику одночасно з'явилося чимало гравчинь резерву, зокрема Богдана Грицик, Катерина Дзендзеловська, Валерія Кравченко. З іншого боку сітки відзначаємо дебют сербки Марти Дрпи. Остання дуже скоро відзначилася своїм першим і дванадцятим на той момент для “червоно-білих” очком (12:7). Зрештою в даному відрізку обійшлося без інтриги — 25:15.

Стартовий склад СК “Прометей”: Дорсман (к) (11), Мелюшкина (6), Хобер (2), Міленкович (10), Даньчак (11), Шаргородська (3), Нємцева (л), Васильєва (л). На заміну виходили: Бюкмен (5), Дрпа (1).

Стартовий склад “Аланти”: Проценко (5), Лозінська (4), Камінська (8), Федик (9), Пугач (7), Парфьонова (2), Луценко (л), Бойко (л). На заміну виходили: Кравченко (4), Лучко (к) (1), Грицик (2), Дзендзеловська.