ВК “Прометей” на мажорній ноті завершує свої виступи в ЛЧ і виходить до 1/16 фіналу Кубку ЄКВ

Прометей

ІІ-й етап кваліфікації Ліги чемпіонів 2024 (чоловіки)

Група 6. 3-й тур. 12 листопада

Галац. Румунія 

“Нафтохімік” — ВК “Прометей” 1-3 (20:25, 17:25, 25:20, 15:25)

Стартовий склад ВК “Прометей”: Шаповал (22), Станкович (7), Єрещенко (11), Гладенко (6), Терьоменко (10), Щитков (к) (6), Бойко (л), Брова (л). На заміну виходили: Кривобок (3), Велецький (1).

Третього ігрового дня ІІ-го етапу кваліфікації Ліги чемпіонів 2024 ВК “Прометей” зустрічався з болгарським “Нафтохіміком”. Це був матч за третє місце в групі 6, у якому зрештою тріумфували “червоно-білі”. На цьому виступи для наших хлопців на євроарені не завершуються. Адже вони продовжать боротьбу в другому за значимістю клубному турнірі — Кубку ЄКВ. На стадії 1/16 фіналу суперниками українців стануть гравці нідерландського колективу “Лікургус” (Гронінген).

Початок сьогоднішнього поєдинку ознаменувався рівною та безкомпромісною боротьбою (7:7). Відірватися в рахунку командам заважали власні помилки, і традиційно для чоловічого волейболу більшість з них виникало саме при введені м'яча у гру. Втім, на екваторі партії капітан “Прометея” Віталій Щитков видав стабільну серію подач, яка допомогла “червоно-білим” забезпечити комфортний гандикап (8:12). До кінця даного відрізка болгари змушені були перебувати в ролі тих, хто наздоганяє — 20:25.

У наступній партії ініціативою вже повністю володіли українці. Дмитро Терьоменко та компанія були неперевершеними як в атаці, так і на блоці. Крім того, вкотре щільною та влучною подачею відзначився пасуючий нашого клубу. Цим і пояснюється його неймовірний стартовий ривок (1:12). З того боку сітки у волейболістів “Нафтохіміка” зовсім не клеївся прийом, а без якісного доведення особливих успіхів у нападі не досягнеш. Наприкінці гравці обох колективів думками вже були в третьому відрізку — 17:25. 

Зробили висновки підопічні Атанаса Петрова в перерві між сетами. Повернулася інтрига, зокрема і через окремі спірні епізоди, після яких очки віддавали нашим суперникам (11:10). Звісно, це неабияк вплинуло на психологічний стан гравців “Прометея”. Через що вони втратили впевненість у собі — 25:20. 

На щастя, ненадовго! Зуміли зібратися “червоно-білі” та намацали свій переможний ритм зустрічі (2:6). Два поспіль тайм-аути від тренерського штабу болгарського клубу не допомогли. Дуже скоро результативний постріл Дмитра Шаповала поставив крапку в поєдинку — 15:25.