Андрій Романович

Андрій Романович очолив жіночу збірну України U-22

Завдяки своєму досвіду Андрій Романович є одним із затребуваних фахівців України. Не дивно, що крім дівочих вітчизняних команд U-15 і U-17, він тепер призначений тренувати і молодіжку U-22, тому не зможе більше бути головним тренером СК "Прометей".

У зв'язку з новою відповідальною посадою, спрямованою, зокрема, на розвиток волейболу в нашій країні, Андрій Васильович повністю перемикається на роботу зі збірними України.
 

Андрій Романович: “Ми по можливості даємо пограти всім волейболісткам”

У 8-му турі жіночої Суперліги-Дмарт сезону 2022/23 СК “Прометей” зіграє три поєдинки: зі збірними України U-15 і U-17 та “Алантою”. Саме матч проти дніпрянок буде центральним на цьому ігровому тижні чемпіонату України. Адже зустрічатимуться одні з головних претенденток на трофей. 

Наставник “червоно-білих” Андрій Романович зазначив, що його підопічні максимально налаштовуються на кожну гру, але передбачити результат зустрічі з “Алантою” майже неможливо:

“Прометей” — “Балта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича і Катерини Черкашиної

У матчі 7-го туру Суперліги-Дмарт “Прометей” переміг “Балту” з рахунком 3-0. Уже третя поспіль очна зустріч цих колективів у чемпіонаті України поточного сезону завершується на користь “червоно-білих” з подібним рахунком. 

Гру прокоментували представники команди-переможниці: головний тренер Андрій Романович та центральна блокуюча Катерина Черкашина.  

Дарія Капланська — одна з кращих гравчинь першої половини Суперліги-Дмарт 2022/23

Президія Професіональної волейбольної ліги України визначила кращих гравчинь першої половини Суперліги-Дмарт сезону 2022/23, серед яких догравальниця “Прометея” Дарія Капланська. 

Список кращих гравчинь 2022-го року:
 
- Олександра Шкарупа (збірна України U-15);

- Дар'я Макарова і Маргарита Гейко (обидві — збірна України U-17);

- Ірина Ногіна (СК “Балта”);

- Валерія Якушева (“ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ”);

- Лідія Лучко (“Аланта”);

СК “Прометей” — “Аланта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича та Анастасії Горбаченко

СК “Прометей” поступився “Аланті” в досить емоційному п'ятисетовому протистоянні та, на жаль, зупинився за крок до фіналу Кубку Ліги 2022. Своїми враженнями від матчу поділилися представники “червоно-білих”: головний тренер Андрій Романович та пасуюча Анастасія Горбаченко. 

“ДоброДій” — СК “Прометей”: гру прокоментували Андрій Романович та Уляна Котар

У центральному матчі 6-го туру Суперліги-Дмарт “ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ” на тай-брейку переміг СК “Прометей”. Про власні враження від протистояння та причини поразки розповіли представники “червоно-білих”: головний тренер Андрій Романович та капітан Уляна Котар.  

“Прометей” — “Аланта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича та Катерини Васильєвої

СК “Прометей” завдав “Аланті” першої поразки в поточному сезоні. Своїми враженнями від перемоги поділилися представники “червоно-білих”: головний тренер Андрій Романович та ліберо Катерина Васильєва. 

Збірна України U-17 – СК “Прометей”: коментарі Андрія Романовича та Анастасії Горбаченко

СК “Прометей” у матчі 5-го туру Суперліги-Дмарт переміг представниць синьо-жовтих U-17. Своїми враженнями після гри поділилися головний тренер Андрій Романович та пасуюча Анастасія Горбаченко. 
 

“Галичанка-ЗУНУ” — “Прометей”: післяматчеві коментарі Романовича та Федик

СК “Прометей” вдруге в цьому сезоні обіграв тернопільську “Галичанку-ЗУНУ” в рамках вітчизняної Суперліги-Дмарт. Своїми враженнями від тріумфу діляться головний тренер Андрій Романович та догравальниця Марта Федик.

СК “Прометей” — СК “Балта”: післяматчеві коментарі Андрія Романовича та Марії Капланської

СК “Прометей” вдруге переміг СК “Балта” в поточному сезоні чемпіонату України. Гру прокоментували головний тренер Андрій Романович та догравальниця Марія Капланська.

Підписка на Андрій Романович