плей-оф

“Еджзаджібаші” вдруге переміг СК “Прометей” у ЛЧ: “червоно-білі” покидають турнір

Ліга чемпіонів 2024 (жінки)

7 лютого. Плей-оф (матч-відповідь)

Стамбул (Burhan Felek Voleybol Salonu). Туреччина

“Еджзаджібаші” — СК “Прометей” 3-1 (25:20, 25:15, 23:25, 25:16)

Стартовий склад СК “Прометей”: Мелюшкина, Дорсман (к) (5), Бюкмен (13), Міленкович (11), Дрпа (6), Шаргородська (3), Нємцева (л), Васильєва (л). На заміну виходили: Маєвська (7), Даньчак (12).

“Еджзаджібаші” — “Прометей”: трансляція матчу-відповіді плей-оф Ліги чемпіонів 2024

Вирішальний день для наших волейболісток у Лізі чемпіонів 2024.

Адже сьогодні, 7 лютого, відбудеться матч-відповідь плей-оф престижних змагань між “Еджзаджібаші” та “Прометеєм”.

Початок о 16:00. Трансляцію наживо дивіться за посиланням:

“Еджзаджібаші” — “Прометей”: шанс на реванш для “червоно-білих” у Лізі чемпіонів 2024

Непростий виїзд очікує на волейболісток “Прометея” до Стамбулу, де 7 лютого вони зіграють матч-відповідь плей-оф Ліги чемпіонів 2024 проти місцевого “Еджзаджібаші”. Початок зустрічі о 16:00 за київським часом.

Ліга чемпіонів ЄКВ 2024 (жінки)

7 лютого. 16:00

Плей-оф. Матч-відповідь

СК “Прометей” поступається “Еджзаджібаші” в першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів 2024

1 лютого. Плей-оф (перший матч)

Міовені. Румунія

СК “Прометей” — “Еджзаджібаші” 0-3 (15:25, 13:25, 16:25)

Стартовий склад СК “Прометей”: Мелюшкина (3), Дорсман (к) (9), Бюкмен (5), Міленкович (4), Дрпа (4), Шаргородська (2), Нємцева (л), Васильєва (л). На заміну виходили: Даньчак (5), Маєвська (3), Хобер (5).

“Прометею” не вдалося здобути позитивний результат у першому матчі плей-оф Ліги чемпіонів 2024 проти “Еджзаджібаші”.

СК “Прометей” — “Еджзаджібаші”: анонс першого матчу плей-оф Ліги чемпіонів 2024

Гравчині “Прометея” продовжують писати історію українського волейболу. А вітчизняні шанувальники цього виду спорту ще довго смакуватимуть вихід “червоно-білих” у плей-оф Ліги чемпіонів 2024.

Водночас ми віримо, що наші спортсменки здатні на більше. Проте для виходу в чвертьфінал престижних змагань їм треба подолати турецький бар'єр в особі “Еджзаджібаші”. Перша зустріч команд відбудеться 1 лютого о 18:00 в румунському Міовені.

Визначилися дати і час початку матчів плей-оф Ліги чемпіонів 2024 між “Прометеєм” та “Еджзаджібаші”

Стали відомі дати та початок ігор між  “Прометеєм” і турецьким “Еджзаджібаші” в рамках плей-оф Ліги чемпіонів 2024.

Перша зустріч команд відбудеться 1 лютого о 18:00 на номінально домашній арені “червоно-білих” у румунському місті Міовені. А матч-відповідь — 7 лютого о 16:00 у Стамбулі.

1 лютого (Міовені, Румунія)

18:00 СК “Прометей” — “Еджзаджібаші”

7 лютого (Стамбул, Туреччина)

16:00 “Еджзаджібаші” — СК “Прометей”

Визначився суперник СК “Прометей” у плей-оф Ліги чемпіонів 2024

Здобувши три перемоги в шести іграх, СК “Прометей” посів друге місце в групі Е та пробився до плей-оф Ліги чемпіонів 2024.

За путівку до чвертьфіналу наші дівчата позмагаються з волейболістками “Еджзаджібаші”, які є минулорічними фіналістками цих престижних змагань і чинними клубними чемпіонками світу.

Представниці Туреччини з чотирма звитягами також зайняли другу сходинку в квартеті В, де їхніми опонентками були італійський “Скандіччі”, угорський “Вашаш” і болгарська “Маріца”.

Додамо, що пари формувалися на основі рейтингу команд за підсумками групового етапу:

Дякуємо полькам: СК “Прометей” вперше у своїй історії виходить у плей-оф Ліги чемпіонів

Завдяки перемозі над румунським клубом “Альба Блаж” наші волейболістки таки кваліфікувалися до плей-оф Ліги чемпіонів 2024, оформивши історичний успіх. Адже в паралельному матчі групи Е “ЛКС Лодзь” у непростій боротьбі взяв гору над “Волеро Ле-Канне” — 3-2 (19:25, 25:21, 24:26, 25:20, 15:11).

ВК “Прометей”: ми налаштовуємося грати до перемоги

Волейболісти дніпровської команди “Прометей” активно готуються до вирішальної та найважливішої частини чемпіонату України – матчів плей-оф.

Попереду чвертьфінал, де “червоно-білим” доведеться зіграти проти сьомої команди за підсумками регулярного чемпіонату – тернопільського клубу “Поліція охорони ЗУНУ Динамо”.

За регламентом нинішнього сезону чвертьфінальна та півфінальні серії матчів триватимуть до двох перемог.

У півфіналі Суперліги-Дмарт “Прометей” зустрінеться з “Алантою”

3 березня СК “Прометей” вдруге обіграв “Галичанку-ЗУНУ” з “сухим” рахунком та вийшов до півфіналу чемпіонату України. Цього дня визначився і суперник “червоно-білих” на даній стадії змагань.

Тут обійшлося без несподіванок, адже доволі прогнозовано ним став дніпровський клуб “Аланта”, який за два матчі не віддав збірницям U-15 жодного сету.

Додамо, що півфінали триватимуть до двох перемог, а ігри безпосередньо за медалі – до трьох. Точні дати та час матчів повідомимо пізніше.