Кубок України: Академія “Прометей” була за крок до перемоги в матчі з “Алантою”

Волейболістки Академії “Прометей” у першому матчі групи "З" ІІ-го етапу Кубка України зустрічалися з “Алантою”. Саме дніпрянки вважалися фаворитками в цій парі, проте наші спортсменки на домашній арені в Кам’янському дали тим сьогодні справжній бій і цілком могли розраховувати на перемогу.

Кращий бомбардир цього протистояння Аліна Єгорова (27) вивела “червоно-білих” уперед — 2:1. Далі Уляна Котар двічі поспіль подала ейс. Тут Фортуна була на її боці, бо м'яч в обох випадках зрикошетив від сітки — 4:1. Кіма Жаркова спочатку результативно атакувала, а слідом зі Світланою Дорсман “зачохлила” Оксану Яковчук — 8:3. Артем Дигтяренко взяв тайм-аут.

Він пішов на користь гостям, але не відразу. Вже за рахунку 10:4 ті піймали кураж і здійснили спурт (1:10) — 11:14. Команда Андрія Романовича не втрачала надії: кат-шот Жаркової допоміг скоротити відставання до мінімуму — 16:17. Знову спрацював наш подвійний блок — це нічия 17:17. Втім, після чергової 30-секундної перерви наставника дніпровського клубу його підопічні додали в активності, і, незважаючи на всі старання господарок, довели сет до звитяги — 22:25.

Академістки, програючи по ходу другої партії 4:5 та 7:8, зуміли переломити хід гри та вирвалися в лідери — 12:11. Напруга зростала з кожним розіграшем. Ударний відрізок видала Єгорова. Вона побачила ніким не прикриту зону і відправила круглого туди — 18:17. Потім догравальниця відігралася від рук блокуючих — 22:18, а згодом влучним пострілом поставила крапку в сеті — 25:20.

Наступна партія подарувала місцевим уболівальникам справжню ейфорію, а тренерському штабу "Аланти" їжу для роздумів. Бо "червоно-білі" переважали суперниць у 13 (!) очок — 21:8. Останні просто не розуміли, що в той момент коїлося на паркеті. В кінцевому підсумку вони спромоглися відквитати лише кілька балів — 25:15.

Були всі шанси у Академії “Прометей”, аби тріумфувати й у четвертому відрізку зустрічі. Виграючи 13:11, у якийсь момент господарки здійснили купу помилок та віддали ініціативу опоненткам. Більш досвідчені гравці на протилежному боці сітки скористалися цим сповна — 23:25. На жаль, на тай-брейк у підопічних Романовича вже не вистачило ні сил, ні емоцій — 12:15.

Отже, ми поступаємося в першому кубковому поєдинку - 2:3 за партіями. Варто відзначити, що “Олімпія-ДЮСШ №2” не з'явилася на ІІ-й етап змагань, через що свій наступний матч наші волейболістки проведуть 7 листопада проти “Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ”. Початок об 11:00.