![Благовест Тодоров](/sites/default/files/styles/hravets/public/2024-03/%D0%A2%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%20%D0%91%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82.jpg?itok=4NnuFyd-)
Турнір
Суперліга Dmart жінки
Чемпіонат України
Сезон у команді
2022-2023
2023-2024
Позиція у команді
Помічник тренера
Національність
Болгарія
Дата народження
26-11-1996
На своїй батьківщині в Болгаріії Благовест працював помічником головного тренера ВК “Маріца” (Пловдив). У 2022 році на аналогічній посаді став до роботи в таборі національної жіночої збірної Болгарії.
У сезоні 2022/23 приєднався до СК “Прометей” помічником Івана Петкова, з яким тривалий час працював до цього як у збірній, так і на клубному рівні.
В якості асистента тренера Тодоров упродовж кар'єри сім разів ставав чемпіоном Болгарії та неодноразово виходив до групового етапу Ліги чемпіонів. До того ж фахівець є шестиразовим володарем Кубка Болгарії. А в останньому сезоні разом з “Прометеєм” ще й виграв “золото” України.