![Лайза Келлі Феррейра](/sites/default/files/styles/hravets/public/2023-06/%D0%9B%D0%B0%D0%B8%CC%86%D0%B7%D0%B0.jpg?itok=QenZZtZ7)
З 2010 по 2012 рік виступала за "Олімпіко", з 2013 по 2016 - за "Брадеско", з 2017 по 2018 грала за команду "Мінас", з 2018 по 2019 - за "Балнеаріу Камборіу" - все Бразилія. З 2019 - гравець СК "Прометей" м Кам'янське.Командні нагороди: в складі збірної Бразилії U18 ставала бронзовим призером чемпіонату світу, срібним призером чемпіонату Південної Америки і володарем Панамериканського Кубка. У складі збірної U20 - бронзовим призером Південноамериканських ігор, переможцем чемпіонату Південної Америки, срібним призер чемпіонату світу.Є дворазовим переможцем чемпіонату Паулісти серед учасників до 19-ти і 21-го років відповідно, чемпіоном Бразилії, переможцем Кубка Сан-Паулу серед учесників до 21 року, чемпіоном Південної Америки, бронзовим призером Суперліги Бразилії.