“Прометей” переміг “Епіцентр” та вийшов вперед у фінальній серії Суперліги-Будінвест

prometey

Суперлiга-Будінвест 2022-2023 рр.

Фінал. Третя гра

Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 21 квітня 2023 року

“Епіцентр-Подоляни” – ВК “Прометея” – 2:3 (18:25, 25:19, 21:25, 25:19, 10:15)

Рахунок у серії: 1-2.

21 квітня ВК “Прометей” провів третій матч фінальної серії чоловічої Суперліги-Будінвест сезону 2022-2023.

Перший поєдинок завершився на користь чинного чемпіона країни (3:1), а у другому матчі “червоно-білі” взяли реванш на тай-брейку (3:2).

Цього разу стартовий сет проходив за сценарієм волейболістів з Дніпра. Команда Андрія Левченка лідирувала завдяки потужній подачі, зокрема, ейсам, яких було 4, та вдалим атакам. Показник прийому у “червоно-білих” також був кращим (67% проти 28%). “Прометей” швидко набрав потрібні 25 очок та виграв перший відрізок гри – 25:18.

Другий сет вийшов менш успішним: дніпряни багато помилялися на подачі, натомість “Епіцентр” результативно атакував та непогано зіграв у кінцівці на блоці – 19:25.

Після великої перерви підопічні Андрія Левченка виглядали значно краще аніж суперник: вони були нестримні на блоці, що дало змогу заробити непогану перевагу (6:2). Дніпряни доклали максимум зусиль аби втримати її – 25:21 і 2-1 на користь “Прометея”.

Четверта партія команди розпочали з рівної боротьби (7:7 – 14:14). Але в якийсь момент дніпряни не втримали позитивний прийом та дали супернику вирватися вперед (14:17). Зрештою, цей сет завершився на користь подоляни – 19:25.

Вирішальна партія розпочалася з потужного відриву “Прометея” (3:0). Наставнику подолян Маріушу Сордилю одразу довелося брати тайм-аут, але і він не змінив ситуацію на майданчику арени “ПВЛУ” (4:0). При зміні сторін дніпряни продовжували бути лідерами (8:4 – 11:4). Крапку у цьому неймовірному матчі поставив атакою першим темпом Олександр Гладенко – 15:10 та 3-2 у підсумку.

“Прометей” вдруге поспіль переміг чинного чемпіона країни та вийшов вперед у фінальній серії Суперліги-Будінвест (2-2).

Найрезультативнішим гравцем матчу став діагональний дніпрян Дмитро Шаповал (22 очки).

Приз MVP отримав догравальний ВК “Прометей” Ян Єрещенко.

Стартовий склад ВК “Прометей”: Щитков (набрав 3 очки), Шаповал (22 очки), Кривобок (7 очок), Велецький (5 очок), Гладенко (7 очок), Єрещенко (17 очок), Бойко (л), Патратій (л). На заміну виходили: Олексюк (2 очки), Рябов (0 очок), Янчук (0 очок).

Головний тренер: Андрій Левченко.

Стартовий склад ВК “Епіцентр-Подоляни”: Кісілюк (набрав 20 очок), Пенчев (9 очок), Діденко (2 очки), Рогожин (4 очки), Рейч (13 очок), Дрозд (10 очок), Брова (л), Фомін (л). На заміну виходили: Наложний (1 очко), Томин (0 очок), Євстратов (0 очок), Сидоренко (0 очок), Коваль (1 очко).

Головний тренер: Маріуш Сордиль.

Четвертий матч фінальної серії Суперліги-Будінвест відбудеться 23 квітня о 13:00.