“Прометей” переміг “Хіпо Тіроль” у своєму дебютному матчі Ліги чемпіонів

prometey

27 жовтня дніпряни провели перший матч у найпрестижнішому європейському клубному турнірі - Лізі чемпіонів ЄКВ 2024.

Суперником стала команда-господар групи ІІІ австрійський “Хіпо Тіроль”.

Головним і приємним сюрпризом стала поява на майданчику блокуючого Дмитра Терьоменка, який залікував всі травми і сьогодні продемонстрував, що готовий до бою на європейській арені.

Початок матчу вийшов напрочуд вдалим для дніпрян: капітан Віталій Щитков одразу ж направи свої передачі “першим темпам” Давіду Дриї та Дмитру Терьоменко, а вони, в свою чергу, ефектно завершили розіграш атакою (8:4). Перевага і надалі залишалася комфортною для дніпрян (20:15). А ось кінцівка вийшла напруженою та хвилюючою. Австрійці “прокинулися” і спробували тиснути на “червоно-білих” подачею, але наші волейболісти витримали концентрацію та виграли стартовий сет - 25:23.

prometey

У другій партії панували рівна боротьба (7:7), але на подачі серба Михайла Станковіча “прометеївці” змогли заволодіти ініціативою (12:8). Однак господарі не розгубилися і швидко повернули рівновагу (13:13). З цього моменту глядачі весь час бачили на табло рівний рахунок (19:19 – 29:29). Цього разу краще зіграти в потрібний момент вдалося австрійця - 30:32.

Далі було ще два дуже напружених і нервових сети, доля, яких вирішувалася вже традиційно у кінцівках. На щастя, дніпряни більше хотіли перемогти та й були більш вправними та майстерними за всіма елементами гри. “Прометей” поставив вдвічі більше блоків (14 проти 7) та подав в чотири раз більше ейсів (8 проти 2). У підсумку, 25:23 та 25:22 та 3-1

І раунд Ліги чемпіонів 2024. Група ІІІ. Перший матч:

27 жовтня (п’ятниця)

“Хіпо Тіроль” (Інсбрук, Австрія) – ВК “Прометей (Дніпро, Україна) – 1:3 (23:25, 32:30, 23:25, 22:25)

Стартовий склад ВК “Прометей”: Шаповал (набрав 22 очки), Станкович (5), Єрещенко (19), Дрия (14), Терьоменко (14), Щитков (2), Бойко (л), Брова (л). На заміну виходили: Кривобок (5), Євстратов (0).

prometey

У першому матчі дня у групі ІІІ фінська команда “Форд Леворанта” перемогла нідерландське “Динамо” - 3:0 (25:19, 30:28, 25:22).

Завтра, 28 жовтня, о 18:00 дніпряни зіграють проти фінської команди “Форд Леворанта”.

Дивіться онлайн-трансляцію на youtube-каналі DIVISPORT.