“Прометей” поступився “Джизре” у першому товариському матчі сезону

prometey

Товариський матч

25 вересня (понеділок)

ВК “Прометей” – “Джизре” (Туреччина) – 2:3 (27:29, 24:26, 25:20, 25:15, 11:15)

Стартовий склад ВК “Прометей”: Щитков (набрав 4 очок), Станкович (5), Кривобок (16), Дрия (20), Гладенко (13), Вієцький (7), Брова (л). На заміну виходили: Шаповал (11), Янчук (10), Велецький (0).

Головний тренер: Андрій Левченко.

Стартовий склад “Джизре”: Їлмаз (набрав 4 очки), Данілок (23), Афшін Фар (10), Полат (2), Данешдуст (13), Дурмуш (л), Арай (л). На заміну виходили: Гьок (0), Юджель (0), Берке Саир (2), Ариман (0).

Головний тренер: Нурі Шахін.

У першому товариському матч головний тренер “Прометея” Андрій Левченко вирішив задіяти декількох новачків: легіонерів Давіда Дрию та Михайло Станковича, ліберо Гордена Брову та діагонального Дмитра Вієцького. Компанію їм склали добре знайомі шанувальникам дніпрян капітан Віталій Щитков, догравальник Іван Кривобок та блокуючий Олександр Гладенко.

Початок двобію був за “Прометеєм” (8:6), але далі ініціативу перехопили волейболісти турецької команди (10:12 – 22:24). У кінцівці “прометеївці” зрівняли рахунок, але суперники все ж таки змогли записати першу партію на свій рахунок (27:29).

Далі на майданчику була боротьба (5:7 – 12:11 – 21:21). І знову все вирішувалося у кінцівці. Але і цього разу провести її краще вдалося команді “Джизре” (23:25).

Третій сет підопічні Андрій Левченка розпочали дуже впевнено (6:2 – 13:10). Можливо, далася взнаки втома суперника, а можливо й заміни українського наставника – на майданчику з’явилися діагональний Дмитро Шаповал та догравальник Дмитро Янчук (25:20).

Зі стартових хвилин четвертого сету українці змогли здобути кілька брейкових очок (5:3). І далі лише збільшували свою перевагу (19:12 – 21:12), яку довели до перемогу у партії (25:15).

На тай-брейку наші суперники одразу відірвалися у рахунку і, зрештою, ейсом завершили переможний для себе матч (11:15).

Найрезультативнішим гравцем у складі “Прометея” був польський легіонер команди Давід Дрия. Він набрав 20 очок.

Завтра, 26 вересня о 17:30 “Прометей” зіграє проти турецької команди “Аланія”.

Дивіться пряму трансляцію цього поєдинку на Youtube-каналі DIVISPORT.