Прометей

Чемпіонат Чехії (жіноча Екстраліга)

Штернберк (Ecce Homo Šternberk). Чехія. 14 січня

“Сокіл Штернберк” — СК “Прометей” 0-3 (22:25, 16:25, 13:25)

У 21-му турі Екстраліги підопічні Івана Петкова тріумфували над аутсайдером змагань “Соколом”. Після цієї перемоги вони зміцнили своє лідерство в турнірній таблиці чемпіонату Чехії.

Незважаючи на статус андердога протистояння, господарки майданчика впевнено розпочали поєдинок та навіть мали п'ятиочкову перевагу — 15:10. На щастя, наші спортсменки своєчасно прийшли до тями та згодом рахунок зрівняли — 18:18. А вже в наступному епізоді після скидання Олександри Міленко вийшли вперед.

Розвинути свій успіх “червоно-білим” відразу не вдалося. Бо після тайм-ауту наставника “Сокола” Яна Дрешла чешки продовжили нав'язувати боротьбу — 21:20. Зрештою вирішальним у цій партії став клас колективів — 22:25.

У наступному відрізку лідерство “Прометея” вже не викликало сумнівів — 4:11. Українські волейболістки намацали свій ритм матчу та не дозволили візаві навіть мріяти про звитягу. Особливо активною в нападі була Мірта Грбач, майже всі атаки якої сьогодні досягали цілі — 16:25. Блокуюча в підсумку стала кращою бомбардиркою зустрічі, заробивши 15 очок.

У третьому сеті на подачі вже згаданої нами словенки Грбач “червоно-білі” за рахунку 4:4 здійснили спурт (0:12). У той момент у представниць Чехії мало що виходило як у захисті, так і атаці. Звісно, оговтатися від такого психологічного удару господакри не змогли — 13:25.

Склад СК "Прометей": Дар’я Великоконь (3), Катерина Гусейнова, Кіма Жаркова, Олександра Міленко (8), Євгенія Хобер (6), Анна Артишук, Мірта Грбач (15), Світлана Дорсман (к) (1), Вікторія Даньчак (12), Анастасія Маєвська (10), Кристина Нємцева (л), Анастасія Карасьова (л).