СК “Прометей” здобув свою першу перемогу в Лізі MEVZA

Прометей

Середньоєвропейська ліга (MEVZA)

Каштела, Хорватія. 20 січня

“Марина Каштела” — СК “Прометей” 0-3 (20:25, 18:25, 13:25)

Підопічні Івана Петкова мають дуже щільний ігровий графік, особливо в поточному місяці: ще 18 січня вони протистояли “Ле-Канне” в Лізі чемпіонів, а вже сьогодні в Хорватії проводили свій другий матч у чемпіонаті MEVZA проти місцевої команди “Марина Каштела”.

З перших хвилин зустрічі обидва колективи не хотіли віддавати ініціативу один одному — 6:6. У такому ритмі вони продовжували обмінюватися очками до середини сету — 13:13. Потім наші суперниці схитрували в атаці, елегантно скинувши м'яч у вільну зону. На жаль, у наступному розіграші українки самі помилилися в нападі, чим спровокували Івана Петкова взяти тайм-аут, і не один. Бо відрив господарок надалі лише зростав — 18:14.

Приємно констатувати, що друга 30-секундна перерва пішла на користь “червоно-білим”: вони рахунок зрівняли, а після результативного блоку вийшли вперед — 20:21. Два поспіль успішні постріли Євгенії Хобер зміцнили лідерство її команди. А скоро ейс Вікторії Даньчак поставив крапку в даному відрізку — 20:25.

Наступна партія ознаменувалася “гойдалками”. “Прометей” розпочав її з потужного ривка — 2:8. Однак доволі швидко розгубив свою перевагу, дозволивши опоненткам скоротити відставання до двох пунктів — 10:12. Подібна нестабільність переслідувала підопічних Петкова впродовж усього другого сету. Втім, вона не завадила їм зрештою святкувати перемогу — 18:25.

На подачі Олександри Міленко на старті третього відрізка гості організували спурт — 0:6. Маючи за плечима комфортний гандикап, наші спортсменки діяли досить легко і розкуто, що приносило свої плоди — 5:13. Водночас колектив боснійського фахівця Горана Захура вже сам не вірив у камбек, тому в підсумку зміг набрати всього 13 балів.

Отже, вітаємо нашу команду з дебютною перемогою у цих змаганнях. Нагадаємо, що перша гра проти угорської “Бекешчаби” завершилася для українок поразкою з рахунком 0-3.

Склад СК "Прометей": Дар’я Великоконь (4), Катерина Гусейнова, Кіма Жаркова, Олександра Міленко (12), Євгенія Хобер (9), Анна Артишук, Мірта Грбач (3), Світлана Дорсман (к) (9), Вікторія Даньчак (13), Анастасія Маєвська (10), Кристина Нємцева (л), Анастасія Карасьова (л).