ВК “ПРОМЕТЕЙ” – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ СЕЗОНУ 2023-2024!

prometey

14 квітня у Чернівцях відбувся четвертий матч фінальної серії чоловічої Суперліги-Дмарт сезону 2023\24.

Нагадаємо, що перші дві зустрічі завершилися на користь ВК “Прометей” (3:0 та 3:2). У третьому матчі, який також завершився на тай-брейку сильнішими були волейболісти “Епіцентр-Подоляни”.

Фінальна серія матчів за нагороди триває до трьох перемог одного з колективів.

Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Фінал. Четверта гра:

14 квітня (неділя)

ВК “Прометей” – “Епіцентр-Подоляни” – 3:2 (27:25, 25:27, 22:25, 25:15, 15:11)

Рахунок у серії: 3-1.

З перших хвилин цього принципового протистояння було зрозуміло, що жоден з колективів не збирається просто так віддавати перемогу (14:14). Гравці обох команд мужньо та відчайдушно боролися за кожен м’яч (17:17). Інколи і дніпрянам, і подолянам вдавалося трохи вийти вперед, але зрештою, рахунок знову ставав рівним (22:22 – 25:25). У кінцівці сету Дмитро Терьоменко результативно завершив атаку першим темпом, а серб Михайло Станкович подав ейс - 27:25.

Друга партія була не менш напружена. Команди знову то зрівнювали рахунок, то виривалися на кілька очок вперед (11:11 – 12:14 – 17:17). Як в стартовому сеті, суперники вийшли за межі 25 очок. Але цього разу краще зіграли подоляни: капітан Гійс Йорна провів вдалу атаку, а у наступному епізоді приклад з нього взяв Євгеній Кісілюк - 27:25.

Після великої перерви подоляни одразу вибилися в лідери (4:1). У “Прометея” не йшла гра в атаці: вони потрапляли то у блок суперника, то за межі майданчика (5:9). “Бізони” повністю контролювали хід партії (13:7 – 16:12). Однак дніпряни провівши кілька замін, на майданчику з’явилися Дмитро Янчук та Іван Кривобок, змогли вирівняти гру (18:18 – 22:22). Однак помилка “прометеївців” на подачі та два блоки “бізонів” дозволили їм виграти другий сет поспіль - 25:22.

Не дивно, що до середини четвертого сету тривала боротьба (8:8 – 13:13). Команди почали помилятися на подачі, адже ризикували у цьому непростому елементі. Цей ризик виправдався на подачі Станковича (15:13). Далі перевага дніпряни лише зростала (16:13 – 18:13). Терьоменко відмінно грав у центрі сітки, атакуючи та блокуючи своїх суперників (20:14). Як результат, “Прометей” виграв партію - 25:15 та зрівняв рахунок за сетами 2-2.

І знову, вже втретє на шанувальників вітчизняного волейболу чекав тай-брейк у фінальному протистоянні чоловічої Суперліги-Дмарт.

Спочатку була рівна гра (2:2). Однак у потрібний момент “червоно-білі” чудово відіграли кілька розіграшів у захисті (6:3). А догравальник Янчук та Станкович відмінно завершували свої атаки (7:4). Максимальна концентрація та шалене бажання стали вирішальними у цьому двобію. Цих +3 очок переваги вистачило аби виграти вирішальний п’ятий сет - 15:11 та 3-2 у підсумку.

ВК “Прометей” здобув третю перемогу над “Епіцентр-Подоляни” у фінальній серії Суперліги-Дмарт та захисти титул чемпіона України!