MVP матчу

Кристина Нємцева — MVP другого фінально матчу Суперліги-Дмарт

Злагоджена гра допомогла “Прометею” вдруге тріумфувати над “Добродієм” у фінальній серії Суперліги-Дмарт. “Червоно-білі” чудово відпрацювали в усіх елементах. Зокрема ліберо Кристина Нємцева, яка завдяки впевненим діям у прийомі й підстраховці заслужила отримати звання MVP матчу.

Вітаємо Кристину з індивідуальною нагородою!

Нємцева

Анна Артишук — MVP першого фінального матчу між “Добродієм” і “Прометеєм”

СК “Прометей” зробив вагомий крок до захисту титулу чемпіона України. У першому фінальному матчі Суперліги-Дмарт наша команда перемогла ВК “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ”. 

Найціннішою гравчинею поєдинку стала діагональна “червоно-білих” Анна Артишук. Волейболістка з'явилася у старті і повністю виправдала довіру тренера. На її рахунку сьогодні 15 очок. 

Вітаємо Анну з нагородою MVP!

Олександра Міленко — MVP матчу між “Прометеєм” та “Алантою”

У непростому та видовищному матчі СК “Прометей” взяв гору над “Алантою” (3-1) та вийшов у фінал Суперліги-Дмарт сезону 2022/23. 

Водночас найрезультативнішою волейболісткою протистояння стала догравальниця “червоно-білих” Олександра Міленко. На рахунку гравчині 21 очко, тому не дивно, що саме її визнали MVP поєдинку.  

Вітаємо спортсменку з індивідуальною нагородою! 

Міленко

Дар'я Великоконь — MVP матчу між “Алантою” та “Прометеєм”

15 березня “Прометей” зустрічався з “Алантою” в рамках півфіналу Суперліги-Дмарт. Гра вийшла цікавою та дещо непередбачуваною. Однак “червоно-білі” діяли успішно у відповідальні моменти та зрештою перемогли дніпрянок за підсумками трьох партій. 

Уся наша команда відіграла на відмінно сьогодні. Проте окремо варто відзначити пасуючу Дар'ю Великоконь, яку визнали MVP поєдинку. Спортсменка не втрачала концентрації впродовж усього матчу та змогла заробити п'ять очок.

Вітаємо Дар'ю з індивідуальною нагородою!

Кристина Нємцева — MVP матчу між “Прометеєм” і “Галичанкою-ЗУНУ”

СК “Прометей” здобув чергову впевнену перемогу над тернопільською “Галичанкою-ЗУНУ” та вийшов до півфіналу Суперліги-Дмарт сезону 2022/23. 

Однією з творців цього успіху стала ліберо “червоно-білих” Кристина Нємцева. Відмінна гра в захисті (67% позитивного прийому) допомогла їй отримати звання MVP матчу. 

Вітаємо спортсменку з індивідуальною нагородою!

Нємцева

Катерина Черкашина — MVP матчу між “Прометеєм” та Збірною України U-15

СК “Прометей” вдало розпочав свої виступи у 8-му турі жіночої Суперліги-Дмарт. “Червоно-білі” не залишили жодного шансу своїм візаві зі збірної України U-15. 

Водночас кращою волейболісткою зустрічі стала центральна блокуюча нашої команди Катерина Черкашина, яка заробила 8 очок.

Вітаємо з індивідуальною нагородою!

Катерина

Крістіна Старостенко отримала нагороду MVP матчу!

Центральна блокуюча “червоно-білих” Крістіна Старостенко стала MVP матчу “Галичанка-ЗУНУ” — СК “Прометей”. Сьогодні волейболістка відзначилася 10-ма балами та допомогла своєму колективу здобути чергову перемогу в Суперлізі-Дмарт.

Вітаємо з індивідуальною нагородою!

Крістіна Старостенко

Олена Рудик стала MVP матчу СК“Прометей” — “Аланта”

Пасуюча Олена Рудик визнана кращою гравчинею центрального поєдинку 5-го туру Суперліги-Дмарт між “Прометеєм” і “Алантою”. Спортсменка видала результативний матч, заробивши 10 балів. 

Вітаємо Олену з індивідуальною нагородою!

Олена Рудик

Яна Прокопова — MVP матчу між збірної України U-17 та “Прометеєм”

Ліберо “червоно-білих” Яна Прокопова визнана кращою гравчинею поєдинку між збірною України U-17 та СК "Прометей”. Волейболістка відіграла повний матч та допомогла своїй команді святкувати впевнену перемогу. 

Вітаємо Яну з нагородою MVP!

СК Прометей

Марта Федик — MVP зустрічі між “Галичанкою” та “Прометеєм”

Кращою гравчинею матчу між “Галичанкою-ЗУНУ” та “Прометеєм” визнана догравальниця “червоно-білих” Марта Федик. Цікаво, що спортсменка з 16 очками вже в дебютному своєму поєдинку за нашу команду стала найрезультативнішою волейболісткою.

- Це була моя дебютна гра в чемпіонаті України поточного сезону. Ще й збіглося те, що сьогодні грала проти своєї колишньої команди, де провела три сезони. Було цікаво, адже багато дівчат знаю. Гра сподобалася, - прокоментувала перемогу Федик.  

Підписка на MVP матчу