ДоброДій

ТОР-10 розіграшів матчу ВК «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» - СК «Прометей»

Справжнім п'ятисерійним волейбольним трилером дівчата відкрили 6-й тур Суперліги-Дмарт. І так закрутили сюжетну лінію, що тримали глядачів у напрузі дві з половиною години. Пропонуємо переглянути найкращі розіграші цього дивовижного протистояння.

СК “Прометей” вдруге в поточному сезоні поступився “ДоброДію”

Жіноча Суперлiга-Дмарт

6-й тур. Чернiвцi

“ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ” — СК “Прометей” 3:2 (22:25, 26:24, 20:25, 25:22, 15:10)

Від поєдинку двох лідерів Суперліги-Дмарт варто було очікувати довготривалої та безкомпромісної боротьби. І підопічні Андрія Романовича сьогодні мали всі шанси для тріумфу. Проте в шаленому на емоції матчі тай-брейк вкотре залишився за вінничанками. 

«ДоброДій» — СК «Прометей»: анонс матчу 6-го туру Суперліги-Дмарт

Свій заключний поєдинок другого кола Суперліги-Дмарт СК “Прометей” проведе 14 грудня проти одного з конкурентів у боротьбі за медалі на внутрішній арені — ВК “ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ”. 

Суперліга-Дмарт. 6-й тур

Чернівці. 14 грудня

19:00 ВК «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» - СК «Прометей»

ТОР-10 розіграшів матчу ВК «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» - СК «Прометей»

Чудовий поєдинок видали візаві в 3-му турі Суперліги-Дмарт. На жаль, кінцівка матчу залишилася за нашими опонентками. Однак це аж ніяк не заперечує того факту, що обидві команди гідні одна одну. Тільки погляньте на ці затяжні розіграші, які стали окрасою всього протистояння. 

СК «Прометей» у надцікавому матчі на тай-брейку поступився “ДоброДію”

Суперліга-Дмарт

Чернівці. СТК “Маленький Париж”. 27 жовтня

“ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ” — СК “Прометей” 3-2 (26:24, 24:26, 25:19, 22:25, 15:11)

Поєдинок лідерок чемпіонату, мабуть, повністю виправдав очікування нейтральних уболівальників. Впродовж усього протистояння команди демонстрували цікавий та якісний волейбол, а переможець визначився на тай-брейку. 

«ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» - СК «Прометей»: трансляція гри

Підопічні Андрія Романовича у 3-му турі Суперліги-Дмарт проведуть лише один поєдинок. Адже раніше запланована гра з «Волинським краєм-Університетом» не відбудеться з відомих причин – луцький клуб знявся зі змагань. 

Втім, щоб сповна насолодитися якісним волейболом, вистачить і матчу проти «ДоброДія-Медуніверситету-ШВСМ». Це буде битва лідерів та конкурентів за чемпіонство. Початок зустрічі о 19:00. Вболіваємо за «червоно-білих»!
 

«ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» - СК «Прометей»: представляємо суперника

27 жовтня о 19:00 СК «Прометей» проведе свій другий поспіль матч у Суперлізі-Дмарт сезону 2022/23. Його суперником у 3-му турі стане «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ», який донедавна випереджав нашу команду в турнірній таблиці. 

Після того, як «Волинський край-Університет» знявся з чемпіонату, всі досягнення в іграх з лучанками анулювалися. Таким чином, вінничанки втратили одну перемогу та три бали. А остання звитяга «червоно-білих» над «Збірною України U-15» скинула їх з другої на третю позицію. 

Підписка на ДоброДій