восьмий тур

Збірна України U-17 – СК “Прометей”: анонс матчу 8-го туру Суперліги-Дмарт

“Червоно-білі” закриватимуть 8-й тур Суперліги-Дмарт поєдинком проти збірної України U-17. Він відбудеться 29 січня о 15:00 на Арені “ПВЛУ” в Чернівцях.

Турнірне положення

Після останньої поразки від “Аланти” наша команда залишилася на третій позиції чемпіонату. За підсумками 16 ігор вона здобула 12 перемог та 38 очок. Відставання від першого місця наразі складає вже недосяжні три звитяги. Відзначимо, що загалом “червоно-білі” повинні зіграти ще два матчі в “регулярці”.

СК “Прометей” поступився “Аланті” в матчі Суперліги-Дмарт

Жiноча Суперлiга-Дмарт. VІІІ-й тур

Чернiвцi. “ПВЛУ” Арена. 27 січня

СК “Прометей” – Аланта” 0-3 (23:25, 14:25, 20:25)

Сьогодні дніпровське дербі завершилося після трьох зіграних сетів, і, на жаль, на користь опоненток. Команди рівно розпочали даний поєдинок. На екваторі сету “червоно-білі” виглядали краще в атаці. Особливо активною в ті хвилини була Дарія Капланьска, яка допомогла своєму колективу відірватися в рахунку — 15:11.

СК “Прометей” — Збірна України U-15: анонс матчу Суперліги-Дмарт

25 січня підопічні Андрія Романовича зіграють з волейболістками збірної України U-15. Матч відбудеться в рамках 8-го туру Суперліги-Дмарт. Початок о 19:00.

Після 14 поєдинків “червоно-білі” знаходяться на третій сходинці в турнірній таблиці, здобувши 11 перемог і 35 очок. Відставання від першого місця невелике — всього 2 звитяги та 1 бал.