“Прометей” впевнено переміг “Житичі-Полісся” в 1-му півфінальному матчі Суперліги-Будінвест

prometey

Суперлiга-Будінвест 2022-2023 рр.

1\2 фіналу. Перша гра

Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 22 березня 2023 року

ВК “Прометей” – ВК “Житичі-Полісся” – 3:0 (25:12, 25:13, 25:17)

Рахунок у серії: 1-0.

Волейболісти з Дніпра домінували домінували не лише з перших хвилин матчу (13:3), а й протягом всього поєдинку. Житомиряни нічого не могли вдіяти з подачею Георгія Клепко (2 ейси), а потім з атаками Яна Єрещенка (5 очок) та Дмитра Янчука (5 очок), яким ідеально асистував Віталій Щитков – 25:12.

Друга партія була схожа на першу: лідерство належало підопічним Андрія Левченка – 25:13.

Велика перерва не внесла кардинальних змін у перебіг матчу. Гравці “Прометея” не бажали довго залишатися на майданчику та швидко завершили сет з рахунком 25:17.

Найрезультативнішим гравцем став догравальний “Прометея” Дмитро Янчук (17 очок). Він і отримав приз MVP.

Стартовий склад ВК “Прометей”: Щитков (набрав 5 очок), Шаповал (6 очок), Янчук (17 очок), Клепко (11 очок), Гладенко (6 очок), Єрещенко (12 очок), Бойко (л), Патратій (л). На заміну виходили: Рябов (0 очок), Штерик (0 очок).

Головний тренер: Андрій Левченко.

Стартовий склад ВК ”Житичі-Полісся”: Рудницький, Бондар, Лубан, Губенко, Куранов, Оробко, Хваста (л), Кузьменко (л). На заміну виходили: Шаврак, Яблонський.

Головний тренер: Сергій Терейковський.

Нагадаємо, що півфінальна серія триває до двох перемог. Тому у п’ятницю, 24 березня, о 19:00 відбудеться матч-відповідь, де “Прометей” матиме шанс забронювати собі місце у фіналі.