ПВЛУ

Вітаємо із Днем Збройних Сил України!

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти.

Сердечно вітаємо всіх військових зі святом і висловлюємо щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоїть на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни.
Велика подяка вам за подвиг, за те, що даєте нам можливість жити, працювати і грати у волейбол! Доземний вам уклін та людська шана. 

ПВЛУ вітає з Днем Гідності та Свободи

Є дати, які інакше й не назвеш, як урочими в долі України. Саме таким є 21 листопада, день, який воскрешає в пам’яті наших громадян події Помаранчевої революції 2004 року і Революції гідності 2013 року. 

ВСІЄЮ КРАЇНОЮ - ДО ПЕРЕМОГИ. З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Вітаємо усіх, хто має високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям бійців та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам.

Кожному і кожній, хто захищає Україну - вічна слава і пошана! 

Ви робите справжній подвиг, тому що ваші серця хоробрі, а душі незламні. 

Професія – ростити чемпіонів. Вітаємо із Днем тренера

Щирі вітання тим, хто вчить і втілює надію – вітання усім волейбольним тренерам України.

У день вашого професійного свята дозвольте подякувати за вашу мудрість, справедливість, досвід та компетентність. Тренер – це не просто професія, це покликання, це спосіб життя. Лише людина з міцним терпінням, великою любов’ю до обраної справи, незламною вірою у своїх вихованців може бути наставником.

Ліберо Брова став гравцем ВК «Прометей»

Ліберо національної збірної України Горден Брова підписав контракт з ВК «Прометей».

Волейболіст народився 8 квітня 1991 року. Його зріст 190 см. 

Брова виступав у добре знайомих українському вболівальнику командах: харківській «Юракадемії», львівському клубі «Барком-Кажани» та «Епіцентр-Подоляни». У грудні 2022 року Горден був визнаний MVP Кубка ліги.

Галина Беспальчук: Академії «Прометей» бути!

Директор ГО «ДЮШОР» Спортивна Академія «Прометей» Галина Беспальчук розповіла про майбутні перспективи навчального закладу та недалеке минуле, у якому перед керівництвом Академії і батьками юних волейболісток стояли головні задачі – убезпечити молодь під час війни в Україні та вже потім повернути їх у вітчизняний волейбол. 

З поверненням, СК «Прометей»! Перше тренування на рідній землі (Відео)

Щойно команда СК «Прометей» із тренерським штабом повернулася із закордонного відрядження - і одразу в зал на тренування. 

Тепер вже в повному складі дівчата готуватимуться до виступів у Суперлізі-Дмарт. Ніхто з волейболісток не відмовився повертатися назад до України. Більш того, болгарський фахівець Іван Петков продовжить керувати командою. 

Вже сьогодні «Прометей» у новому складі протистоятиме сильній команді - ДоброДійкам із Вінничини.

Приїзд дівчат безумовно додасть чемпіонату України інтриги та загострить боротьбу за головний трофей.

Вітаємо Президента ПВЛУ і СК "Прометей" Володимира Дубинського!

Кажуть, взимку народжуються люди міцного характеру і твердого слова. 

Так і є! 

Володимир Михайлович - людина-лідер - мудрий і справедливий, людина-ідея – енергійний та активний, людина-слово – щирий і непохитний! 

Президенту ПВЛУ, людині, яка всі сили вкладає у розвиток українського спорту та працює заради української перемоги, в день народження хочеться бажати багато всього доброго, світлого і прекрасного. 

Вітаємо Михайла Мельника із Днем народження!

Щиро вітаємо з Днем народження президента ГО ФВУ, голову Східно-Європейської волейбольної зональної асоціації (СЄВЗА) Михайла Мельника.

Важко переоцінити вклад Михайла Григоровича у розвиток вітчизняного волейболу. Це людина, яка всю душу і енергію віддає на добрі справи, аби волейбол України процвітав і став візитівкою нашої держави на міжнародних і світових майданчиках. 

Приймайте вітання, шановний пане Михайле, від усієї волейбольної спільноти. 

Вітаємо з Днем Соборності України!

22 січня - особлива дата в історії України. 105 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку, а рівно через рік відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР. 
На державному рівні День Соборності України вперше відзначили в 1999 році.

Підписка на ПВЛУ