Іван Петков

Вітаємо з днем народження Івана Петкова!

Сьогодні, 18 жовтня, день народження відзначає головний тренер СК “Прометей” Іван Петков! 

Вітаємо зі святом і бажаємо міцного здоров’я, наполегливості, гарного настрою, оптимізму, щастя та великої удачі! А ще — яскравих перемог, блискучих успіхів та нових спортивних досягнень!

Будьте завжди повні сил та ентузіазму! Дякуємо за вашу нелегку працю, старання та відданість клубу!  
 

СК «Прометей» під керівництвом Петкова готується до нового сезону

У сезоні 2022/23 підопічні болгарського тренера Івана Петкова братимуть участь у чеській Екстралізі, Лізі чемпіонів ЄКВ та Середньоєвропейській лізі (MEVZA). Нагадаємо, що другий склад «червоно-білих» до виступів у вітчизняній Суперлізі-Дмарт готує Андрій Романович. 

Отже, на команду чекає непростий та водночас насичений цікавими баталіями сезон. Наші дівчата стали до роботи з подвійною мотивацією. Адже в цей складний для країни час вони представлятимуть Батьківщину на європейській арені. 

Заключний день семінару з Петковим: «Аланта» зіграла з «Волинським краєм»

19 вересня в Чернівцях відбувся черговий товариський матч у рамках семінару-турніру, який проводить наставник жіночої збірної України Іван Петков. 

Цього разу на майданчику спорткомплексу «Маленький Париж» зустрілися дніпровська «Аланта» та «Волинський край-Університет» з міста Луцьк. Упевнену перемогу в цьому протистоянні здобули підопічні Гарія Єгіазарова 3-0 (25:22, 25:13, 25:9).

Жіноча волейбольна команда «Прометей» провела товариський матч з «Алантою»

Поєдинок відбувся 17 вересня в чернівецькому спорткомплексі «Маленький Париж» та був приурочений семінару-турніру з головним тренером жіночої національної збірної України в волейболу Іваном Петковим. 

У битві головних фаворитів майбутнього чемпіонату України серед команд Суперліги-Дмарт перемогу святкувала «Аланта» з рахунком 3-0 (25:19, 29:27, 25:20). 

Андрій Романович, головний тренер ВК «Прометей»:

Іван Петков про збірну: "Дівчата стануть хорошим майбутнім українського волейболу"

Колись успішний наставник збірної Болгарії та в недалекому минулому ВК «Маріца» Іван Петков зараз тренує жіночу команду СК «Прометей» та національну збірну України. 

Про його заслуги перед вітчизняним волейболом за такий короткий термін тренерства в Україні можна говорити довго, але краще про це свідчать результати наших волейболісток. 

Сьогодні фахівець розповідає про підготовку жіночої збірної до відбору на чемпіонат Європи-2023.

Підписка на Іван Петков