MEVZA

“Марина Каштела” — СК “Прометей”: анонс матчу Ліги MEVZA

Середньоєвропейська ліга (MEVZA) повертається. 20 січня СК “Прометей” проведе свій другий поєдинок у рамках цих змагань — проти хорватського клубу “Марина Каштела”. Гра відбудеться на майданчику опоненток о 18:30. Трансляція — на YouTube-каналі DIVISPORT VOLLEYBALL.

Середньоєвропейська ліга

Гравчині СК «Прометей» готуються до матчу з «Бекешчабою»: фото

11 жовтня СК «Прометей» зіграє проти угорської «Бекешчаби» в рамках Середньоєвропейської ліги (MEVZA). Матч почнеться о 19:00. Відео онлайн-трансляція – на YouTube-каналі DIVISPORT VOLLEYBALL.

СК «Прометей» під керівництвом Петкова готується до нового сезону

У сезоні 2022/23 підопічні болгарського тренера Івана Петкова братимуть участь у чеській Екстралізі, Лізі чемпіонів ЄКВ та Середньоєвропейській лізі (MEVZA). Нагадаємо, що другий склад «червоно-білих» до виступів у вітчизняній Суперлізі-Дмарт готує Андрій Романович. 

Отже, на команду чекає непростий та водночас насичений цікавими баталіями сезон. Наші дівчата стали до роботи з подвійною мотивацією. Адже в цей складний для країни час вони представлятимуть Батьківщину на європейській арені. 

СК «Прометей» зіграє в Середньоєвропейській лізі (MEVZA): суперники та розклад матчів

Як ми вже повідомляли раніше, жіночий волейбольний клуб «Прометей» у сезоні 2022/23 виступатиме в Середньоєвропейській лізі (MEVZA). Це щорічний волейбольний турнір серед команд країн-членів Середньоєвропейської волейбольної зональної асоціації. 

У різні роки у змаганнях брали участь найсильніші клуби Австрії, Угорщини, Словаччини, Словенії, Хорватії та Чехії. Крім того, в сезоні 2019/20 представники Боснії і Герцеговини також отримали запрошення спробувати свої сили в Середньоєвропейській лізі. Тепер настала черга і вітчизняного «Прометея». 

Підписка на MEVZA